Home

Fizykalna terapia naczyniowa BEMER

Dla poprawy mikrokrążenia

 Fizykalna terapia naczyniowa BEMER® jest skuteczną metodą poprawy ograniczonego mikrokrążenia, a więc ukrwienia najmniejszych naczyń krwionośnych. W tym miejscu zachodzą procesy przemiany materii. Dlatego poprawa mikrokrążenia może przynieść wiele pozytywnych efektów, z korzyścią dla zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi. Leczenie tą metodą może być z powodzeniem przeprowadzane samodzielnie z uwagi na łatwość jej użycia. Znajduje ona zastosowanie w medycynie, sporcie masowym i wyczynowym oraz w niezliczonych gospodarstwach domowych na całym świecie.

Jest mikroskopijnie małe – a jednak ma duży wpływ na samopoczucie i zdrowie człowieka – mikrokrążenie, a więc ukrwienie delikatnej, silnie rozgałęzionej sieci małych i najmniejszych naczyń krwionośnych. Wszakże stanowią one 74% całego ludzkiego układu krwionośnego. Medycyna w ubiegłych latach z większą uwagą zaczęła poświęcać się temu tematowi. Bo przecież mikrokrążenie odpowiada za zaopatrywanie komórek organizmu w tlen i substancje odżywcze, jak również za usuwanie produktów końcowych metabolizmu. Wraz z postępującym wiekiem, w konsekwencji niezdrowych nawyków i wpływu czynników środowiskowych ukrwienie tych najmniejszych naczyń słabnie, z daleko idącymi skutkami: objawem takich zaburzeń mogą być zmiany w samopoczuciu, takie jak bóle głowy lub obniżenie sprawności, bóle pleców i kończyn, a nawet choroby przewlekłe bądź pogorszenie stanu zdrowia w przebiegu chorób.

Innowacyjna terapia z Europy.

Firma BEMER INT. AG z Liechtensteinu już kilka dekad wstecz zrozumiała znaczenie mikrokrążenia i od tej pory poświęca się badaniom i nieustannemu ulepszaniu skutecznej metody terapii. Fizykalna terapia naczyniowa BEMER® stymuluje określonym sygnałem elektromagnetycznym ograniczoną wazomotorykę (ruch własny naczyń), poprawiając w ten sposób mikrokrążenie. Terapia może więc skutecznie, pozytywnie wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie.

Technologia Bemer

Łatwa i skuteczna.

Stosowanie fizykalnej terapii naczyniowej BEMER® jest niezwykle łatwe. W zestawach BEMER-Set znajduje się już wszystko, co jest do niej niezbędne – łatwe w obsłudze urządzenie sterujące, mata na całe ciało B.BODY, moduł aplikacji B.SPOT do leczenia punktowego w zestawie Classic-Set oraz dodatkowo moduł aplikacji B.PAD do leczenia małych powierzchni w zestawie Pro-Set.

Z fizykalnej terapii naczyniowej BEMER z powodzeniem korzystają niezliczone gospodarstwa domowe na całym świecie, jak również liczne gabinety lekarskie oraz sportowcy wyczynowi.

Udowodniona naukowo, stosowana przez licznych użytkowników. Od chwili założenia firma BEMER wnosi swój wkład w rozwój badań nad mikrokrążeniem. Wpływ fizykalnej terapii naczyniowej BEMER® na ograniczone mikrokrążenie został udowodniony naukowo. Pozytywne efekty tej terapii w organizmie ludzkim są uznane z punktu widzenia ogólnej wiedzy medycznej i na tyle różnorodne, że opłaca się ją wypróbować. Wielu użytkowników już tego dokonało – terapia ich zachwyciła.

Źródło:

Bemer group logo